Bu site içinde yer alan tüm yazı ve görsel malzemelerin telif hakları Öz Can Pişmaniye Gıda San. Ltd. Şti.’ne aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz olarak kullanılamaz ve kopyalanamaz.
Genel Müdürümüz Yaşar Can, firmamızı temsilen Sayın Cumhurbaşkanımız ve beraberindeki diğer iş adamları ile birlikte Danimarka ziyaretindeydi. Bu ziyarette çeşitli gıda fabrikaları gezildi, ticari  anlaşmalar yapıldı.
yeni !
Türk Telekom'un düzenlediği "KOBİ Dolu Anadolu - Teknoloji Buluşmaları" etkinliğinin Kocaeli  ayağı Ramada Otel'de yapıldı. Etkinlikte "Bir Başarı Öyküsü" bölümünde Öz CAN Pişmaniye'yi temsilen  Yaşar Can, firmamızın geçmişten bugüne uzanan başarılarını ve teknolojinin firmamızdaki kullanımını anlattı...
1957’den geleceğe eşsiz lezzetlerle...
Anasayfa Kurumsal Ürünler Haberler Tüketici Üretim Galeri İletişim
Artık ürünlerimiz yeni metal ve ahşap ambalajlarla çok daha şık. Sektöründe ilk defa firmamız  tarafından uygulanan yeni ambalajlara tüketiciler çok yoğun ilgi gösterdi.   Ambalajların en büyük özelliği kalıcı olması, hediye götürenlerin her zaman hatırlanması.
Haberler
ISO 22000
ISO 9001
Genel Müdürümüz Yaşar CAN, “Yılın Girişimcisi” Seçildi
Eşme Ayvası’ndan “Ayva Cezeryesi”
Metal ve Ahşap Ambalajlarla Yeni Heyecanlar
Kocaeli gazetesinin geleneksel organizasyonu olan “Doruktakiler 2011” in büyük jüri toplantısı  Kocaeli Ticaret Odası Salonu’nda gerçekleşti. Büyük jüri verdikleri oylarla firmamızın Genel Müdürü  Yaşar CAN’ı “Yılın Girişimcisi” seçti.
Kocaelispor’umuza Forma Reklamı Vererek Destek Olduk
1966 yılında kurulmuş ve mazisi başarılarla dolu olan Kocaelispor’umuza desteğe en ihtiyacı  olduğu anlarda forma reklamı vererek destek olduk. Forma reklamımız uğurlu geldi ve Kocaelispor daha iyi bir sezon geçirdi 
Santek 2013 Fuarı’ndaydık
24-27 Eylül 2013 tarihleri arasında, Kocaeli Interteks Fuar Alanı'nda düzenlenen Santek'13  fuarına katıldık. Kocaeli Valimiz Sayın Ercan Topaca, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın  İbrahim Karaosmanoğlu, Ak Parti İl Başkanımız Sayın Mahmut Civelek ve Kocaeli Sanayi Odası  Başkanımız Sayın Ayhan Zeytinoğlu standımızı ziyaret ederek incelemelerde bulundular.
3 Bant Cumhuriyet Bilardo Kupası’na Destek Olduk
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle ilimizde düzenlenen 3 Bant Cumhuriyet Bilardo Kupası’nda  70 ilden 80 sporcu birinci olmak için ter döktü. Dereceye giren sporculara para ödülünün yanısıra  firmamız tarafından da çeşitli hediyeler verildi. 
KanalTürk / Bugün TV’de Firma Tanıtımımız Yayınlandı
Türkiye’nin önde gelen şeflerinden Mehmet Soykan, KanalTürk ve Bugün TV’de yayınlanan “Şefin  Lezzet Dünyası” programı için firmamızı ziyaret etti. Firma yetkililerimiz ile röportaj yapan Mehmet  Soykan pişmaniye’nin yapılışını detaylı görüntüler eşliğinde ekrana yansıtarak firmamızın tanıtımını yaptı.
Porsiyon Pişmaniye “UFO” Satışa Sunuldu
UFO görünümlü Porsiyon Pişmaniye’nin üretimine başladık. Tek seferde yemelik bir ürün olan UFO,  her türlü etkinlikte tazeliğini koruyarak dağıtılabilecek, Catering firmaları tarafından tatlı olarak  sunulabilecek, çeşitli restoran ve pastanelerde çeşitli soslarla birlikte tüketilebilecek bir ürün oldu ve  sektörde büyük ses getirdi.
Türkiye Bilardo Şampiyonası’nda İzmit’li Sporculara Destek
Antalya’da düzenlenen ve 192 sporcunun katıldığı Türkiye Bilardo Şampiyonası’nda mücadele  eden İzmit’li sporcular Ali Bozbağ ve Kubilay Şahin’e destek olduk. Firmamız sponsorluğunda  göğüslerinde “Öz Can Pişmaniye” etiketiyle yarışan sporculardan Kubilay Şahin, ilk 16’ya kalarak  göğsümüzü kabarttı.
Yeni bir lezzet... Tarçınlı Pişmaniye, tüm satış noktalarımızda
İlk defa firmamız tarafından üretilen Tarçınlı Pişmaniye, tüm satış noktalarımızda müşterilerimize sunuldu. Hem ambalajıyla, hem de lezzetiyle oldukça beğeni topladı.  
Sayın Cumhurbaşkanımız ile Danimarka Ziyaretindeydik
Türk Telekom Etkinliğinde “Bir Başarı Öyküsü”
Kartepe Kaymakamlığı ile ortak yürütülen bir proje ile ve Eşme’nin mis kokulu ayvasından “Ayva  Cezeryesi” yaptık. Ar-Ge’si firmamız tarafından yapılan Ayva Cezeryesi birçok satış noktasında satışa  sunuldu ve tüketiciler tarafından çok beğenildi.  İçinde hiçbir katkı maddesi ve aroma olmayan, sadece şeker, meyve ve fındıktan oluşan ürünlerin  satışından hiçbir kâr amacı gütmeyen Kartepe Turizm Eğitim ve Tanıtma Derneği, çiftçinin ürettiği  ayvaları değerlendirmekle kalmıyor, elde edilen geliri Kartepe’de eğitim ve öğretim faaliyetlerinde  kullanıyor.